perfumkowo24.pl

Męska moda na różne pory roku

Męska moda na różne pory roku

Męska moda na różne pory roku

Zastanawiasz się nad tym, czy szorty jeansowe i koszulki polo męskie są modne? Właściwy ubiór to temat, który spędza sen z powiek naprawdę wielu osobom. O czym wszyscy mężczyźni powinni pamiętać?

Pewne kwestie pozostają niezmienne

Często mówi się o tym, że moda się zmienia. Trudno z tym polemizować, aczkolwiek musimy mieć na uwadze, że są kwestie, które pozostają niezmienne niezależnie od okoliczności.

Przykładem jest choćby pierwsze wrażenie. Chyba każda osoba, zgodzi się, z tym że pierwsze wrażenie jest niezwykle istotne. Można też powiedzieć, że bardzo ważne jest, aby ubiór współgrał z zachowaniem. Tym samym koncentracja wyłącznie na ciuchach nie jest dobrym wyborem. Ludzie oceniani są jako całość.

Savoir-vivre w modzie męskiej to temat, o którym mógłbym powstać oddzielny tekst. Istotnych kwestii jest bardzo dużo! Wystarczy pomyśleć sobie o koszulkach z krótkim rękawem. W przypadku takich koszul zakładanie marynarki jest stanowczo niewskazane. To samo tyczy się krawata. Czy wszyscy mają tego świadomość? Znaczenie może mieć też np. rozpięcie marynarki. Kiedy się stoi, rozpięcie marynarki jest stanowczo niezalecane. Na stojąco marynarkę można jedynie zapiąć. Ważna jest też choćby kolorystyka – skarpetki muszą zostać dopasowane do butów lub spodni. Z kolei buty muszą zostać dopasowane do garnituru.

Czytaj także  Najmodniejsze kolory sukienek ślubnych

Warto też pamiętać o tym, że nie ma nic złego w oryginalności i podkreśleniu indywidualnego stylu. Niemniej konieczne jest zachowanie granicy między indywidualizmem a nachalną ekstrawagancją. Poza tym jest to granica, którą czasami bardzo łatwo jest przekroczyć.

Moda męska 2023

W ten sposób dochodzimy do tego, co jest zmienne – co możemy powiedzieć o modzie męskiej 2023? Pytań jest z pewnością sporo.

Oczywiście wiele zależy od tego, jak przedstawiają się oczekiwania. Jeżeli kogoś interesują kurtki koszulowe, warto zapamiętać, że nosi się je zwykle jako odzienie wierzchnie. Można też powiedzieć, że jest to opcja, która idealnie sprawdzi się w przypadku okresu przejściowego (jesienią lub wiosną). Kurtka koszulowa może zostać założona na lekki t-shirt czy gruby sweter. Kluczowa jest pogoda. Skoro była mowa o górze, to teraz skoncentrujemy się na dole. Dobra wiadomość dla osób, które nie przepadają za dopasowanymi jeansami typu slim. Jest to rozwiązanie, które po raz kolejny nie zalicza się do tych polecanych. Za to do łask powracają spodnie jeansowe o prostej nogawce. Można nawet powiedzieć więcej – w 2023 roku króluje jeansowy total look. Jakby tego było mało, odcienie jeansu wcale nie muszą do siebie idealnie pasować. Tegoroczna moda męska jest naprawdę przewrotna. Warto też podkreślić, że w kolekcjach męskich bez problemu dostrzeżemy rozmaite florystyczne wzory.

Czytaj także  Casualowe zestawy ubrań dla kobiet

Sporo tego, prawda? Z drugiej strony to jedynie niewielka część tego, co obecnie jest modne. Gdyby pojawiały się jakieś wątpliwości, zawsze dobrze jest się kogoś poradzić. Pamiętajmy także o tym, że warto ubierać się modnie, ale jednocześnie nie można zapomnieć o własnym komforcie. Człowiek musi się po prostu dobrze czuć w danym stroju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *