perfumkowo24.pl

Jak zadbać o zdrowe włosy i paznokcie

Jak zadbać o zdrowe włosy i paznokcie

Jak zadbać o zdrowe włosy i paznokcie

Każda kobieta marzy o pięknych, gęstych, zdrowych włosach i mocnych paznokciach, niestety nie dla wszystkich matka natura była tak łaskawa. Niby nie należy oceniać książki po okładce, jednak stan włosów oraz paznokci u kobiet, może wiele o nich powiedzieć. Nie chodzi o to, że każda musi mieć perfekcyjni manicure i włosy po pas – jednak dobrze jest, kiedy te sfery są zadbane. Codzienne obowiązki, mnóstwo spraw na głowie, czasem po prostu nie ma czasu na ‘domowe SPA’, jest jednak produkt, który nie wymaga zbyt wiele czasu…. Mowa o Gelacet.

Co wpływa na stan i kondycję włosów i paznokci?

Często słyszy się ‘jesteś tym co jesz’ i jest to całkowita prawda. Jakość skóry, włosów i paznokci w głównej mierze zależy od składników odżywczych, które dostarczane są do organizmu wraz z pożywieniem. Jeżeli dieta jest niezbyt zdrowa, to nie ma co się dziwić jeśli włosy wypadają a paznokcie się łamią. Wszystkie kosmetyki stosowane na zewnątrz trochę działają, jednak lepiej skupić się na wewnętrznej pielęgnacji. Jak? Na rynku dostępny jest szeroki wybór suplementów, które wzmacniają włosy i paznokcie. Wystarczy codziennie zażywać odpowiednią dawkę w postaci rozpuszczonego proszku lub tabletek aby cieszyć się mocnymi włosami i paznokciami. Przykładem suplementu, który cieszy się bardzo dużą popularnością jest Gelacet.

Czytaj także  Linia produktów Davines - hearth of glass

Czym jest Gelacet?

Produkt Gelacet to suplement na skórę, włosy i paznokcie. Ma on formę saszetek, które służą do rozpuszczania. Na rynku dostępne są dwie wersje tego produktu – wersja zwykła, oraz wersja ‘wzmocniona’ – Gelacet Plus. Wersja podstawowa – znajdująca się w żółtym opakowaniu zawiera hydrolizat kolagenu i biotynę i działa głównie na włosy – znacząco je wzmacnia. Wersja Plus w pomarańczowym pudełku to suplement, który działa na skórę, włosy i paznokcie. Oprócz hydrolizatu kolagenu i biotyny dodatkowo zawiera selen, cynk i witaminy A, C i E. Biotyna jest zbawienna dla włosów, a kolagen świetnie wpływa na cerę.

Co gwarantuje systematyczne zażywanie suplementu Gelacet?

Podczas kuracji Gelacet najważniejsza jest systematyczność. Jeżeli wyrobi się w sobie codzienny nawyk zażywania suplementu, to z pewnością po pewnym czasie zauważyć można polepszenie kondycji włosów, skóry i paznokci. Można zauważyć znaczne mniejsze wypadanie włosów oraz ich ogólne wzmocnienie. Skóra jest dobrze nawilżona i bardziej promienna. Paznokcie stają się mocniejsze – koniec z ich łamaniem i z rozdwojonymi końcówkami. Wszystko za sprawą składników zawartych w Gelacet. Hydrolizat kolagenu zawiera aminokwasy, które są podstawowym elementem budulcowym włosów i paznokci, biotyna natomiast pomaga zachować zdrowe, piękne włosy.

Jak zażywać suplement Gelacet?

Suplement ma postać proszku, dlatego należy rozpuszczać go w wodzie. Zaleca się spożywanie jednej saszetki dziennie. Nie należy przekraczać dziennej dawki, a zawartość saszetki powinno się spożyć zaraz bezpośrednio po jej otwarciu. Aby wspomóc działanie suplementu warto stosować zbilansowaną, zdrową dietę.

Czytaj także  Jak poznać popsute mięso?